KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222025
nr 1422 2025
Olof Bernander. Södermalm. Signerad O Bernander. Olja på duk, 37x45cm, yttermått inklusive ram: 54x61cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:19:29
300 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm